سپیدار کارتن

سپیدار کارتن

کارتن سازی سپیدار را ادر نوشته برایتان انتخاب نموده ایم تا به معرفی آن بپردازیم. کارتن سازی های متعددی تاسیس شده اند که هر کدام در نقاط مختلفی در کشور مشغول فعالیت هستند. با توجه به این که کارتن سازی، صنعتی است که اکثر مشاغل به منظور چاپ و بسته بندی به آن نیازمند هستند، این شرکت ها می کوشند تا روز به روز خود را آپدیت نمایند و خدمات رسانی بهتری را به مردم ارائه دهند که یکی از این شرکت ها، کارتن سازی سپیدار کارتن است.

سپیدار کارتن

سپیدار کارتن یکی دیگر از کارتن سازی هایی است که در زمینه تولید انواع جعبه کارتنی و مقوایی فعالیت دارد. این مجموعه بنا بر گفته خود فعالیت رسمی اش را در سال ۱۳۹۲ آغاز نموده و به لطف دستگاه ها و ماشین آلات پیشرفته ای که داشته توانسته رتبه خوبی را در میان لیست کارتن سازی های برتر ایران به خود اختصاص دهد.

این کارخانه کارتن سازی همواره تلاش می کند تا با همکاری بهترین تامین کنندگان ورق و مواد اولیه، با کیفیت ترین پک های کارتنی و مقوایی را تولید و تحویل مشتریان دهد و نام تجاری یا همان برند خود را میان مردم آشنا نماید. در این شرکت کارتن سازی، اولویت خواسته مشتری است تا دقیقا طبق خواسته وی جعبه ها تولید گردد. مشتریان محترم میتوانند با دادن اطلاعاتی نظیر ابعاد محصول (طول، عرض و ارتفاع)، تعداد سفارش (تیراژ)، نوع چاپ، خدمات چاپ و از این قبیل موارد به کارشناسان فروش سپیدار کارتن، بسته بندی مد نظر خود را سفارش دهند.

سپیدار کارتن با توجه به تیم متخصص خود در بخش های تولید و طراحی، با تلاش شبانه روزی خود در تلاش است تا بتوانند بسته بندی هایی را به خارج از کشور (صادرات) نیز داشته باشند تا سهم انبوهی از سود بازار های خارجی را از آن خود نماید. این امر از چندین وجه سودمند خواهد بود؛ اول از همه این که جلوی سواستفاده دلال ها، افراد سودجو و فرصت طلبان را خواهد گرفت زیرا با تهیه کارتن بسته بندی برای محصولات، هویت آنها بر مردم آشکار خواهد شد و دیگر جایی برای سوء استفاده باقی نخواهد گذاشت، دوم این که محصول از هر گونه آسیب های احتمالی در امان خواهد بود زیرا کارتن ها دوام و استحکام کافی را برای حفاظت و نگهداری از محصولات دارند، مورد سوم که از همه مهم تر است، این موضوع بوده که پک های کارتنی و مقوایی قابلیت چاپ دار شدن را دارند در نتیجه با تهیه و سفارش کارتن های بسته بندی میتوان برند و نام تجاری خود را بر روی پک درج و بدین ترتیب بازاریابی نمود.

چکیده مطالب

یکی از مهم ترین اهداف کارخانه کارتن سازی سپیدار کارتن، ارائه بهترین خدمات به شما مشتریان عزیز در شهر تهران میباشد. شرکت کارتن سازی سپیدار کارتن با سالیان سال تلاش در حوزه چاپ و بسته بندی و خدمت صادقانه به شما مشتریان گرامی، با تکیه بر فناوری های جدید و نوین در حرفه جعبه سازی، توانسته رضایت بسیاری از مشتریان را به دست آورده و در لیست شرکت های برتر ایران قرار بگیرد. از آن جایی که سپیدار کارتن، پک های خود را با قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای وارد بازار می نماید، با یک بار سفارش از این مجموعه، تبدیل به مشتری دائمی این جعبه سازی خواهید شد.

ممنون از همراهی شما

[ثبت امتیاز]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *