کارتن سازی آسان پک

تولید کارتن آسان پک بسته بندی

کارتن سازی آسان پک جزء آن دسته از جعبه سازی‌هایی است که در طی مدت فعالیت‌های تولیدی خود توانسته کیفیت و زیبایی محصولات تولیدی خود را روز به روز افزایش دهد. در واقع روند کاری این مجموعه تولیدی در صنعت کارتن سازی، جعبه سازی و چاپ و بسته بندی دائماً صعودی بوده و پیشرفت چشمگیری داشته‌اند. در زیر سایه این رشد قابل توجه، تمامی مصرف کنندگان و مشتریانی که در صدد خرید یک کارتن بسته بندی و جعبه مقوایی باکیفیت برای بسته بندی محصولات‌شان هستند، توانسته‌اند با خیالی آسوده سفارشات خودشان را در این مجموعه تولیدی ثبت کنند.

محصولات این شرکت دارای تنوع بالایی است و می‌تواند هر نوع سلیقه و درخواست را نیز پاسخ گوید. مدل های مختلف کارتن بسته بندی و جعبه مقوایی وجود دارد که با توجه به نوع محصول انتخاب خواهند شد. برای مثال برای جعبه پیتزا هرگز کارتن چهار درب گزینه مناسبی نخواهد بود. در نتیجه همواره برای بسته بندی جعبه پیتزا از جعبه کیبوردی بهره می‌برند.  

جعبه کشویی مقوایی، استند کارتنی، جعبه زیره و رویه یا تلسکوپی، هاردباکس، جعبه سبدی دسته دار از دیگر انواع مدل‌هایی هستند که می توان در تولید کارتن بسته بندی و جعبه مقوایی  یکی از آن‌ها را انتخاب نمود.  

این شرکت با برخورداری از انواع دستگاه های کارتن سازی مدرن، هر نوع کارتنی را تولید می‌نماید. دستگاه دایکات فکی، روتاری و پینگ پنگی می‌توانند به تولید کارتن دایکاتی کمک کنند.

از سوی دیگر، شیوه‌های چاپی مختلف از جمله چاپ فلکسو و چاپ افست نیز با تجهیزات مخصوص به هرکدام از آن‌ها نیز می‌تواند تولیدکنندگان را در مسیر تولید بهتر و با کیفیت‌تر یاری دهد.  

کارتن لمینتی نیز به دلیل موفقیتی که در جذب مشتریان دارد، نسبت به کارتن فلکسویی مورد تقاضای بیشتری از سوی مشتریان می‌باشد.

در شرکت کارتن سازی آسان پک نیروهای متخصص استخدام شده و هر کدام از آن‌ها در زمینه تولید انواع کار تن های بسته بندی تجربه بالایی دارند. به همین دلیل هر نوع جعبه‌ای که برای بسته بندی محصولات‌تان بخواهید نیروهای انسانی مشغول در این مجموعه می‌توانند با بهترین کیفیت روند کار را پیگیری کنند.

تیم فروش در جعبه سازی آسان پک موظف هستند که در اسرع وقت تمامی تماس‌های ورودی را پاسخ گفته و مشاوره‌های مورد نیاز را ارائه کنند. در نهایت در صورت تمایل مشتریان، ثبت سفارش و خرید کارتن بسته بندی آن‌ها انجام خواهد شد.

مشتریانی که در این شرکت سفارش تولید جعبه کارتنی محصولات‌شان را ثبت می‌کنند، در همان زمان پیش فاکتور دریافت خواهند کرد. در ادامه نیز سفارش آن‌ها وارد برنامه تولید شده و در تاریخ اعلام شده به مشتریان تحویل داده خواهد شد.

کارتن سازی آسان پک از زمان آغاز به کار با دغدغه‌های زیست محیطی و نیز ارائه کارتن بسته بندی با کیفیت و کاربردی تا کنون به فعالیت های خود ادامه داده است. بنابراین تمامی استراتژی‌هایی که به کار گرفتند در همین راستا بوده و خوش‌بختانه در چند سال اخیر شاهد هستیم که این شرکت یعنی آسان پک، در بین شرکت های کارتن ساز دیگر که به نوعی رقبای او محسوب می‌شوند، موفقیت‌های چشمگیری به دست آورده‌ است.

کارتن سازی ایران در نظر دارد تولید کنندگان ورق کارتن و مقوا و فراورده های آنها از جمله شرکت و کارخانه جات جعبه سازی و کارتن سازی و همچنین چاپخانه ها و کارگاه را در این زمینه گرد هم آوری نمایید.

۴.۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *