شرکت ورق کارتن گلستان کرج

شرکت-ورق-کارتن-گلستان

شرکت ورق کارتن گلستان کرج در کارتن ایران خود را معرفی می نماید. عمده تولیداتی که در شرکت ورق کارتن گلستان انجام می‌شود، انواع ورق های کارتنی لایه دار از جمله کارتن سینگل یا دولایه، سه لایه، چهار لایه، پنج لایه، هفت لایه است.

ورق های کارتنی تولید شده در این مجموعه تولیدی به شکل رول و شیت قابل عرضه هستند. در نتیجه مشتریان بر حسب نیاز و خواست خود می‌توانند یکی از این اشکال عرضه محصول را انتخاب کنند. برای مثال در اغلب موارد ورق کارتنی سینگل ( دو لایه ) به صورت رولی و در متراژهای مختلف به فروش می‌رسد. اما کارتن های لایه دار دیگر، از ۳ لایه گرفته تا ۷ لایه را به شکل شیت شده ارائه می‌کنند. علت ارائه کارتن های چند لایه به شکل شیت آن است که تعداد لایه های آن‌ها زیاد بوده، یعنی ضخامت بالایی دارند و اساساً امکان رول کردن آن‌ها وجود ندارد. در نتیجه در صورتی که آن را به صورت رول در آورند، شکنندگی پیدا کرده و کیفیت خود را از دست خواهد داد.

از آنجایی که در شرکت ورق کارتن تمامی اقدامات و برنامه‌ریزی‌ها در جهت افزایش کیفیت ورق های کارتنی است، در روند تولید آن‌ها همواره از بهترین ترکیبات استفاده می‌گردد.

در هنگام تولید انواع ورق های کارتنی ترکیبات مختلفی را می‌توان لحاظ نمود. ترکیبات به جنس لایه های کاغذی و مقوایی به کار رفته در یک ورق کارتن اشاره دارد. لاینرها و فلوت هایی که در یک ورق کارتنی در کنار هم قرار می‌گیرند تا یک کارتن لایه دار را تشکیل دهند، از مواد اولیه و انواع مختلفی هستند که در کیفیت ورق ها نیز اثر قابل توجهی دارند.

در صورتی که یک شرکت تولیدی چاپ و بسته بندی یا کارتن سازی در روند تولیدات جعبه کارتن های بسته بندی، نیازمند ورق های کارتنی باکیفیت باشد، خوش بختانه شرکت ورق کارتن می‌تواند هر میزان از نیازهای این شرکت‌ها را تامین نماید.

حجم سفارشات و خرید انواع ورق های کارتنی از سوی شرکت های مختلف از ورق کارتن محدودیت ندارد؛ زیرا این واحد تولیدی توان تولید حجم بالایی از ورق های کارتنی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن دارا است.

عمده راه‌هایی که برای خرید از شرکت ورق کارتن وجود دارد ارتباط‌گیری با کارشناسان فروش از طریق شماره تماس‌هایی است که در وبسایت شرکت ورق کارتن قرار داده شده است. در صورت لزوم می‌توانید با هماهنگی قبلی به محل کارخانه مراجعه کنید و به شکل حضوری خریدتان را انجام دهید. از سوی دیگر نیز در بخش فروشگاه وبسایت ورق کارتن، محصولاتی قرار داده شده است که به شکل آنلاین امکان خرید دارید و با انتخاب و خرید آن‌ها در اسرع وقت محصول به محل شما ارسال خواهد گردید.

[ثبت امتیاز]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *