کوشا کارتن صبا

کوشا کارتن صبا

کوشا کارتن صبا یک شرکت کارتن سازی ایرانی است که در سال ۱۳۷۸ در استان تهران تأسیس شد. این شرکت در ابتدا فعالیت خود را در زمینه تولید کارتن معمولی و لمینتی آغاز کرد و در سال ۱۳۹۲ با اجرای طرح توسعه در شهرک صنعتی شمس آباد، شروع به تولید ورق کارتن نمود.

کوشا کارتن صبا با بهره گیری از ماشین آلات مدرن و تجهیزات آزمایشگاهی کامل، توان تولید روزانه ۳۰۰ هزار متر مربع کارتن ۳ لایه و ۵ لایه را دارد. این شرکت محصولات خود را با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای جهانی ISO تولید می کند.

محصولات کوشا کارتن صبا شامل انواع کارتن بسته بندی، ورق کارتن، جعبه های مقوایی، کارتن های لمینتی، کارتن های سه لایه و پنج لایه، کارتن های پنجره دار، کارتن های دایکاتی و غیره می باشد. این محصولات در صنایع مختلف از جمله صنایع غذایی، صنایع دارویی، صنایع شیمیایی، صنایع آرایشی و بهداشتی، صنایع کشاورزی و غیره کاربرد دارند.

کوشا کارتن صبا با توجه به نیازهای مشتریان و بازار، همواره در حال توسعه و نوآوری در محصولات خود می باشد. این شرکت با ارائه محصولات با کیفیت و قیمت مناسب، توانسته است جایگاه مناسبی در بازار کارتن سازی ایران کسب کند.

در ادامه به برخی از ویژگی های کوشا کارتن صبا اشاره می کنیم:

  • بهره گیری از ماشین آلات مدرن و تجهیزات آزمایشگاهی کامل
  • تولید محصولات با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای جهانی ISO
  • تولید انواع کارتن بسته بندی، ورق کارتن، جعبه های مقوایی و غیره
  • کاربرد در صنایع مختلف
  • توسعه و نوآوری در محصولات
  • کسب جایگاه مناسب در بازار کارتن سازی ایران

در پایان، می توان گفت در کارتن سازی ایران، کوشا کارتن صبا یکی دیگر از شرکت کارتن سازی معتبر و شناخته شده در ایران است که محصولات با کیفیت و قیمت مناسب تولید می کند. این شرکت با توجه به نیازهای مشتریان و بازار، همواره در حال توسعه و نوآوری در محصولات خود می باشد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *